♥ Welcome to my Blog!
♥ Film, photography, animals, drawing, writing,.. ♥

Únor 2015

Velká prosba

19. února 2015 v 15:47 | nikisek001 |  O mně a kamarádech
Ahojky... mám na vás obrovskou prosbu..
Jedná se o soutež o pizzu pro celou třídu.
Vím, zní to uboze, ale je to spíš o té srandě.. a potom, kdo nemá rád pizzu! :D

Takže.... vložím odkaz na hlasování a kdo z vás bude ochotný, a tak moc hodný...
hlasujte pro TOMÁŠE-9.A (ZŠ náměstí Svornosti, Brno)


Můžete dát každý den jeden hlas (resp. jeden počítač, jeden hlas\den).
Tak kdo by si alespoň jeden den našel minutku a hlasoval, budu vámm oc vděčná:))

Hlasování probíhá ZDE

P.S. chystám pro vás článek o rase český strakatý pes.. :)

Děkuji moc všem, co dají třeba jen jeden hlas:))
(pro Tomáše-9.A) :´)
BTW-v anketě pod článkem klikněte, jestli jste hlasovali, ať mám zhruba přehled:))

Vaše Nika

Bleskovka •rasy psů•

13. února 2015 v 17:58 | nikisek001 |  Chov psa (rady tipy atd)
Ahoj, přeji pěkný páteční podvečer:)
Pokud to čtete jidny, tak jiný den a jiný čas. :D

Napadlo mě, že udělám poznávačku.. takovou malou bleskovku psích ras.
První 2, co to budou mít celé správně, dostanou diplom.
Vím, že to není jednoduché.. dělala jsem to podle sebe, co bych sama poznala, chápu, že to nemůsíte poznat, nejsou to nejznámější rasy, a můžete hledat na netu :)

1. NĚMECKÁ DOGA (rozhodně NE výmarský ohař!:´) tenhle pes je asi 3x větší..má pouze podobné zbarvení, jinak nic společného s v.o.)


2. LANDSEER


3. BULMASTIF


4. BOXER


5. (o tomto plemeni plánuji udělat článek...jeho historie je velmi, velmi zajímavá..a přesně tady se pozná, jak jsou lidé zlí, bezcitní a bezohlední.. ) ČESKÝ STRAKATÝ PES!!!!!!!!


Takže tímto je bleskovka ukončena. Tmavá a velká písmena jsou výsledky.. bohužel, nikdo neměl vše spráně:\ tak třeba příště :)
zdroj obrázků: google\obrázky

Bublinka

5. února 2015 v 22:10 | nikisek001 |  Moje zvířátka
Tak jsem projížděla fotoalba.

A musím říct... jsem bordelář :D
Už několikrát jsem hledala spoustu fotek. Například z nějaké akce... samozřejmě jsem nejdříve prohlédla album s názvem té akce.. a ono nic. Tak projíždím znovu a znovu.. a hádejte, kde ji najdu. Fotku z letní akce jsem našla ve složce ,,Hory 2014".
A to myslím naprosto vážně. :D

Takže.. snázev ne název, složka, ne složka jsem začala postupně všechno projíždět. Sice v tom nebyl až takový zmatek, jak jsem čekala, nicméně.. ve složce ,,Londýn 2014" jsem našla fotku Bubči. Vůbec, ale vůbec netuším, jak se tam dostala, ale je tam spolu s asi šesti dalšími fotkami. Tahle mě ale dostala do kolen. Je (asi) z pozdního jara 2014. Takže necelý rok stará.
A prostě to musím napsat..
JÁ TĚ SNÍM! :´)btw- ano, dochází mi, že si jenom zívla, ale prostě mě to dostalo :D
Toť vše :)

Můj nejoblíbenější měsíc

2. února 2015 v 17:31 | nikisek001 |  O mně a kamarádech
Přeji všem krásné odpoledne.
Vím, že teď blogu moc nedávám.. za leden jen 5 článků..prosinec na tom nebyl o moc líp.
Vlastně se ani nemám na co vymlouvat... nemůžu lhát, že mám moc školy, protože nemám, nemůžu lhát, že nemám čas, protože toho je vždycky dost,..nechci lhát, a proto na rovinu říkám DOCHÁZÍ MI NÁPADY.
Je spousta věcí, o čem bych mohla psát, ale nechce se mi, nedokážu myslet tak, abych stvořila něco smysluplného a čitelného.
A říkejte si co chcete, ale radši nenapíšu nic, než abych se mučila u pár řádků.. protože když píšete a vlastně na to nemáte chuť, jde to poznat. Prostě ano.
Poslední dobou, když píšu články na blog, není to takové to ,,Jo, to je super nápad! To musím hned napsat na blog." je to jen ,,Měla bych něco napsat, už jsem fakt dlouho nic nepřidala." Nic víc.

Nechci blog zastavit, nebo dokonce zrušit! Ale co si budeme povídat, kdo vlastně tenhle blog čte? Pár lidí, kteří článek okomentují nelogickou větou, nebo tím příšerným "Pěkný članek, máš super blog!" jen proto, abych se já podívala na jejich. (ale říkám vám, kdo mi tohle dělá..nelezu na ten blog ani se podívat! :D ) a pár holek, které jsou vážně skvělé a z komentářů poznám, že článek opravdu četly. Tímto bych chtěla moc poděkovat několika mým sb-čkám. Nebudu jmenovat.. protože tyhle holky článek okomentují s emocemi, na kterých prostě poznáte, že je jim to opravdu líto, nebo že jsou šťastné, že s vámi souhlasí, či naopak... Tak jo, teď to vypadá, jako bych blog rušila :´D ale ne.. nebojte:)

To jen tak na úvod, teď už k nadpisu. Nejoblíbenější měsíc? ,,A proč to píše teď, v únoru." nejspíš si říkáte. Ale ano, opravdu je tomu tak. Miluju zimu, odjakživa. Vždycky mě víc přitahoval sníh a lyže, než pláž, sluníčko a plavky. V zimě se z mých obvyklých 10ti depresí za den stává 0, maximálně 2. Miluju tohle období. Nikdo nikomu nezávidí..proč? Všichni jsme navlečení do bund, sněhulí, šál a čepic.. nikdo nemá pevnější stehna, vypracovanější zadek... všichni jsme si rovni. Když se na to tak podívám..není lepší se dívat na zachumlané lidi, než upocené, smradlavé lidi? Za mě... rozhodně!
A proč zrovna únor? Když už zima, tak proč ne prosinec a Vánoce? Když už ten sníh, tak proč ne leden?
Jo, všechno tohle je pravda, ale únor má něco, co ostatní měsíce ne.
Uvědomujete si to? 30,31,30,31,30,31,...28?
Únor se vymiká celému roku! Vidíte to? Všimli jste si vůbec toho stereotipu? Pořád 30,31,30,31,..ale najednou... je tady únor. Ne jen to, že má méně dnů než ostatní měsíce, ale také to, že to není každý rok stejné!
Prostě..únor je výjimečný, úžasný a kouzelný měsíc.
Tak.. přeci nejsem sama, koho tohle napadlo. Kdo ho taky miluje? Kdo si tohl všechno taky uvědomuje?
A není to jen kvůli dnům... nebývá právě v únoru nejvíc sněhu? Právě teď venku sněží (ale vážně tam sněží), přímo chumelí... dnes už po 3.. Kolikrát celkem sněžilo v lednu, nebo v prosinci, listopadu? A podívejme... Druhý únorový den a vločky se za okny honí jako malé děti.
Není to nádhera?
A teď si vzpomeňte na prosincové a lednové "břečky" na silnicích. Jak to čachná, když jdete po přechodu.. vlhký vzduch proudí skrz vaše kosti.
Není lepší sníh, co popráší, nazdobí, buď zůstane, nebo hned zmizí? Ne, že bude všude kolem v podobě sněhovité, špinavé kaše. Ano, i to se (samozřejmě) může stát, ale i tak.
A co dál? Přeci nemůžeš mít ráda únor jen kvůli jeho krátkosti a sněhu.
Co dál? Co třeba to světlo? Pamatujete, jak jsme ještě v lednu vstávali za tmy? Všimli jste si vůbec, že teď už není taková tma? Už ráno nemusím rožínat lampičku, abych došla k vypínači... je šero, vidím.
A ten pocit, když se ráno vzbudíte, kouknete z okna a páni, něco vidíte... třeba zasněžené stromy. Není to kouzelné?
A jaký je váš oblíbený měsíc?:)

BTW- Píšu kecací článek -zase-. A to jsem si slíbila, že je budu psát pouze ve středu, jako sředeční (vykecávací) články. A ono heleme se. Je pondělí, ale slečna Tauvinklová si vypisuje o únoru. Omlouvám se. :D
Ale říkám si tak.. když mám nápad a chuť, přeci nebudu dva dny čekat, aby mě to přešlo a pak bych nenapsala nic, ne? :)